• Zápis detí do materskej školy na školský rok 2024/2025 sa uskutoční v čase :

od 02. 05. 2024 do 25. 05. 2024

Dieťa sa na predprimárne vzdelávanie prijíma na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu, ktorú predkladá riaditeľovi materskej školy spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti od všeobecného lekára pre deti a dorast; potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa obsahuje aj údaj o povinnom očkovaní dieťaťa.

Žiadosť o prijatie dieťaťa si môžete vyzdvihnúť priamo v materskej škole, alebo si ju môžete stiahnuť z našej webovej stránky.

Spôsob podania žiadosti:

• Poštou na adresu: Materská škola, Staškov 364, 02353
    • Osobne: Materská škola, Staškov 364, Elokované pracovisko, Staškov 909
    • E-mailom: ms.staskov@gmail.com /oskenovanú a podpísanú/

Prednostne budú prijaté deti:

• deti,  ktoré dosiahnu päť rokov veku do 31.08.2024,pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné,
    • deti, ktoré dovŕšili šiesty rok veku, bol im odložený začiatok plnenia povinnej školskej dochádzky a budú pokračovať v plnení povinného predprimárneho vzdelávania,
    • deti, ktoré majú právo na prijatie na predprimárne vzdelávanie, podľa predpisov účinných od 1. septembra 2023, ktoré dovŕšili štyri roky do 31. augusta 2024.

Ostatné podmienky prijímania detí:

• do materskej školy sa spravidla prijímajú deti od troch rokov veku,
    • podľa kapacitných možností materskej školy aj deti od dovŕšenia dvoch rokov veku,

O prijatí/neprijatí dieťaťa rozhodne riaditeľka ZŠ s MŠ do 25.júna 2024. Rozhodnutia si rodičia,  zákonní zástupcovia detí, prevezmú osobne v MŠ podľa pokynov riaditeľky - všetky aktuálne informácie budú zverejňované na https://msstaskov.edupage.org/, prípadne všetky potrebné informácie môžete konzultovať osobne, prostredníctvom emailovej komunikácie: ms.staskov@gmail.com alebo telefonicky: 0911 873 773.

V Staškove dňa 08. 04. 2024                                                                                                Mgr. Miroslava Kubincová

Riaditeľka ZŠ s MŠ